Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hotely

Hotel Loutanis

Hotel a okolí

Standardní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha/vana,WC), klimatizací (zdarma) a TV. Na vyžádání je možno vybavit lednicí. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel Loutanis má menší recepci, prostornou TV místnost k odpočinku a relaxaci. Dále je zde restaurace s venkovním posezením, kde jsou podávána hlavní jídla, bazén s pool barem a v zahradě je umístěn druhý bazén. U bazénu jsou slunečníky a lehátka zdarma. V hotelové zahradě je menší dětské hřiště.V recepci je možnost pronajmout trezor. V hotelu je kulečník, elektronické hry a stolní tenis.

Hotel Kolymbia Sun

Velmi oblíbený hotel jenž se nachází v centru letoviska Kolymbia. Proslulá „eukalyptová alej“ je vzdálena od hotelu pouhých 100 metrů. Hotel prošel v roce 2007 rekonstrukcí. VYBAVENÍ: V hotelu je hostům k dispozici recepce ve vstupní hale (možnost pronájmu sejfu za poplatek), internet za poplatek, restaurace, bar, pool bar, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), kulečník a volejbalové hřiště. UBYTOVÁNÍ: Dvoulůžkové pokoje smožností jedné přistýlky pro dospělou osobu a dvou přistýlek pro děti do 12 let jsou vybaveny koupelnou (sprcha,WC, fén), klimatizací, ledničkou, telefonem,TV a balkonem. STRAVOVÁNÍ: Formou all inclusive, což zahrnuje Snídaně (07.30 – 09.30), obědy (12.30 – 14.00) a večeře (19.00 – 21.00) - vše formou bufetu.Čaj,káva, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby (vodka, rum, gin), domácí víno a pivo jsou servírovány v době od 10.00 do 19.00 hodin a od 21.00 do 24.00 hodin. V těchto hodinách je také podáváno snack občerstvení – sušenky, sýrové, šunkové a masové koláčky. Zmrzlina pro děti do 12 let. Řecký večer, který zahrnuje bufet s barbecue a živou hudbu se pořádá jednou za dva týdny. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna. PLÁŽ: Písečno-oblázková pláž, jedna z nejkrásnějších na ostrově, označená Modrou vlajkou zaručující čistotu vody i pláže, je vzdálena cca 250 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů (za poplatek). K dispozici jsou i další dvě písečno-oblázkové pláže vzdálené cca 200 a 400 metrů od hotelu.